به گزارش مرآت، سیدمحمدرضا هاشمی روز سه‌شنبه در جمع پایوران سپاه استان سمنان درآیین صبحگاه مشترک اردوگاه قائمیون گفت: امروز رمز موفقیت در جهاد تبیین است تا با بهره‌گیری از این ظرفیت ها و فرصت‌ها بتوانیم حقایق را تبیین کنیم و در واقع پاسداران طلایه داران جهاد تبیین هستند. استاندار سمنان گفت :در تداوم انقلاب
نوشته پاسداران طلایه‌داران جهاد تبیین هستند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، سیدمحمدرضا هاشمی روز سه‌شنبه در جمع پایوران سپاه استان سمنان درآیین صبحگاه مشترک اردوگاه قائمیون گفت: امروز رمز موفقیت در جهاد تبیین است تا با بهره‌گیری از این ظرفیت ها و فرصت‌ها بتوانیم حقایق را تبیین کنیم و در واقع پاسداران طلایه داران جهاد تبیین هستند.

استاندار سمنان گفت :در تداوم انقلاب اسلامی ایران همه نقش داشتند اما نقش سپاه پاسداران نقشی اساسی و مهم بود.

وی با اشاره به نقش سپاه پاسداران در برهه‌های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت :در هشت سال دوران دفاع مقدس با تقدیم بیش‌از ٢٠٠ هزار شهید توانستیم حقانیت خود را به جهان اثبات کنیم.

استاندار سمنان تصریح کرد:بعد از دوران دفاع مقدس نیز علی‌رغم وجود تحریم‌ها امروز با افتخار اعلام می‌کنیم در حوزه‌های مختلف علمی ، نظامی ،پزشکی و هوافضا حرفی برای گفتن در جهان اسلام داریم که این برگرفته از روحیه سپاه پاسداران و روحیه ایثار، شهادت و مقاومت است.

وی افزود: آنچه وجه تمایز سپاه پاسداران به‌عنوان یک نیروی نظامی با نیروهای نظامی دیگر کشورها است ، روحیه معنویت، ایثار و توکل و کار برای رضای خداوند متعال است و آن روحیه معنویت حاکم بر سپاه پاسداران است که رمز موفقیت ما در حوزه‌های مختلف است.

هاشمی با تاکید بر اهمیت جهاد تبیین یادآور شد: اگر در حال حاضر مقام معظم رهبری در حوزه جهاد تبیین می‌فرمایند که بهترین راه خنثی کننده تحریف‌ها جهاد تبیین است و این که می‌بینند دشمن به‌دنبال ایجاد یاس و ناامیدی و به‌دنبال ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین است، ایشان بحث جهاد تبیین را اشاره فرمودند و امروز رمز موفقیت ما جهاد تبیین است.

استاندار سمنان تصریح کرد: امروز رمز موفقیت وحدت و پیروی از ولایت فقیه است و امنیت به‌عنوان یک نعمت ناشناخته در جمهوری اسلامی ایران که در ناامن‌ترین نقطه جغرافیای دنیا قرار دارد، امن‌ترین کشور دنیا شناخته شده‌است و این اقتدار و امنیت را مدیون خون شهدا، ولایت و پشتیبانی مردم هستیم.

وی افزود:در جنگ اقتصادی امروز هم اگر در هر کجا که سپاه پاسداران و بسیج ورود پیدا کرده‌اند وقتی راستی‌آزمایی می‌کنیم می‌بینیم موفق‌ترین مجموعه که تاکنون داشته‌ایم مجموعه‌ای است که متعلق به سپاه پاسداران و بسیج مردمی بوده‌است، پس باید قدردان این آن باشیم.

ضرورت شناخت مکتب امام خمینی(ره)

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان هم در جمع پایوران سپاه استان اظهار داشت: خلاصه مکتب امام خمینی(ره) قیام لله است.

حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی با تاکید بر نقش رزمندگان استان سمنان در دوران دفاع مقدس و بیان خاطراتی از شهدای شاخص استان سمنان در هشت سال دفاع مقدس به ضرورت شناخت مکتب امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت :طبق فرمایش مقام معظم رهبری اگر بخواهیم تمام مکتب امام خمینی(ره) را در یک جمله خلاصه کنیم «قیام لله» است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود:اگر قیام لله باشد پست و مقام و جایگاه اصلا برای انسان مهم نخواهد شد و انسان در مسیر کمال حرکت خواهد کرد.

مطیعی بیان کرد که اگر بخواهیم پیرو شهدا ،ایثارگران و رهرو امام راحل باشیم باید در کارها قیام لله محور اصلی امور باشد.

وی تصریح کرد:برای اجرای عدالت ،ایجاد حکومت و قسط که وظیفه همه است، مردم باید همراهی کنند و مردم این وظیفه مهم را برعهده دارند.

نوشته پاسداران طلایه‌داران جهاد تبیین هستند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.