به گزارش مرات، در نخستین جلسه کمیته تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان، ۲ پروژه تحقیقاتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در مورد آنها تصمیم‌گیری شد.

رضا علی‌اصغری معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان در این جلسه گفت: پروژه تحقیقاتی «طراحی سیستم توزیع تاب‌آور و قابل اطمینان» تحلیل شده و به دلیل نبود جزئیات فنی برای یک پروژه تحقیقاتی و ایرادهای آکادمیک، مقرر شد، پروژه به‌صورت یک دستورالعمل اجرایی تدوین شود تا در اختیار واحدهای اجرایی شرکت گذارده شود.

وی بیان کرد: طرح «پایش سلامت سازه‌ای ساختمان‌های پست برق» از دیگر مواردی است که در این جلسه در زمینه آن تبادل‌نظر و این پروژه تائید شد و مورد تصویب اعضای کمیته قرار گرفت.

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان افزود: حق‌الزحمه نظارت بر پروژه‌های تحقیقاتی، هزینه دوره آموزشی سربازان نخبه، نحوه حمایت از کنفرانس هوش مصنوعی و پردازش هوشمند و حضور و ارائه مقاله همکاران به این کنفرانس، تشکیل ستاد اقتصاد دانش‌بنیان و معرفی محمد کاشفی به‌عنوان نماینده این شرکت در حوزه تولید، اشتغال و دانش‌بنیان به دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان ازجمله مواردی است که در این جلسه مطرح و در خصوص آنها تصمیم لازم اتخاذ شد.

علی‌اصغری خاطرنشان کرد: بررسی درخواست تمدید قرارداد پروژه تحقیقاتی «ارائه الگوی توانمندسازی در حوزه نگهداری و تعمیرات شبکه توزیع برق با تأکید بر رعایت اصول ایمنی»، صدور گواهی مشارکت در پروژه جایابی DG توسط این شرکت و پروپوزال بررسی چالش‌ها و ضریب نفوذ منابع تولید پراکنده از دیگر مواردی است که در این جلسه مطرح و در مورد آنها تصمیم‌گیری شد.

انتهای پیام/

نوشته بررسی ۲ پروژه تحقیقاتی توزیع برق در سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: