حسین عجم فرمانده انتظامی شهرستان میامی در گفتگو با خبرنگار مرآت در رابطه با آخرین وضعیت جستجوی زهرای گمشده گفت: از تمام ظرفیت های مامورین موجود در پلیس های تخصصی اعم از فنی و منابع و مخبرین نهایت استفاده شده است و کماکان تحقیقات به جهت پیدا شدن طفل ادامه دارد. وی در ادامه افزود:
نوشته سرنوشت زهرای گمشده همچنان نامعلوم است / جستجو ها ادامه دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

حسین عجم فرمانده انتظامی شهرستان میامی در گفتگو با خبرنگار مرآت در رابطه با آخرین وضعیت جستجوی زهرای گمشده گفت: از تمام ظرفیت های مامورین موجود در پلیس های تخصصی اعم از فنی و منابع و مخبرین نهایت استفاده شده است و کماکان تحقیقات به جهت پیدا شدن طفل ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: با آن که احتمال می‌رفت محل فقدانی در حوزه استان گلستان باشد بدون توجه به جغرافیایی کاری و بنا بر وظیفه انسانی شرعی تقدس کاری از تمامی ظرفیت موجود پلیس های تخصصی پاسگاه های نزدیک به محل وقوع حادثه استفاده و اقدام به جستجوی هدفمند در اطراف محل شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان میامی ابراز کرد: علاوه بر موارد فوق بنابر اظهارات شهود درست یا نادرست اقدام به بازبینی از تمام دوربین های مداربسته و همچنین بهره گیری از فضای مجازی و هرخودوریی که شهود احتمال می دادند به سمت آنها ادامه مسیر داده تحقیقات شده است.

لازم بذکر است زهرا عرب اسدی  کودک هفت ساله فرزند غلامرضا در ۳۰اردیبهشت ماه سالجاری در جنگل های دشت شاد از توابع میامی گم شد و پی از یک هفته تلاش ناموفق  توسط نیروهای امدادی و هلال احمر عملیات جستجو به نیروی انتظامی واگذار شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نوشته سرنوشت زهرای گمشده همچنان نامعلوم است / جستجو ها ادامه دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.