به گزارش مرآت، علی بحیرایی مدیر کل کمیته امداد استان سمنان در جلسه با خیران و نیکوکاران به میزبانی اداره کل کمیته امداد سمنان ضمن بیان اینکه تعداد حامیان ایرانی‌های مقیم خارج از فرزندان معنوی خود در استان افزایش داشته است، ابراز داشت: جذب حامیان خارج از کشور از ۹۹ تا ۱۴۰۰ با رشد ۴۳ درصدی مواجه بوده است.

وی ضمن بیان اینکه در حالی حامیان خارج کشور ۴۰ نفر در سال ۹۹ بود، این رقم طی سال گذشته به ۵۷ نفر رسید، افزود: ر این راستا همچنین تعداد کودکان تحت حمایت از ۸۸ نفر به ۱۸۷ افزایش یافت.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه نیکوکاران مقیم خارج حمایت از فرزندان ایتام در استان را عهده دار هستند، ابراز داشت: این احسان و نیکوکاری میان هموطنان ما در خارج کشور شایان تقدیر است.

بحیرایی با یان اینکه گسترش همدلی، ترویج احسان و نیکوکاری در کمیته امداد ادامه دارد، تصریح کرد: خیران می‌توانند با ورود به سایت ekram.emdad.ir فرزند مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین از طریق کارت‌های بانکی ایران به او کمک کنند.

وی افزود: هموطنان خارج از کشور در صورت تمایل به حمایت از فرزندان بی بضاعت تحت پوشش کمیته امداد می‌توانند مشخصات ذیل را به کد ملی، تاریخ تولد، شماره موبایل (ایرانی)، آدرس ایمیل، نام کشور محل سکونت، شماره تلفن یا موبایل خارج از کشوربه ایمیل Smn-ekram@emdad.ir ارسال کنند و نام کاربری و رمز عبور سایت، پس از حداکثر ۷۲ ساعت به آدرس ایمیل ایشان ارسال می‌شود.

انتهای پیام/

نوشته ۱۸۷ کودک استان سمنان تحت حمایت حامیان مقیم خارج کشور هستند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: