به گزارش خبرنگار مرآت، سید محمد رضا هاشمی استاندار سمنان در این آئین نکوداشت آیت الله شاهچراغی ضمن بیان خصایل نیک این آموزگار اخلاق گفت: جامعه برای اجرای دستورات دین نیاز به الگو دارد، بنابراین علمای دین می‌تواند بهترین الگو و اسوه برای مردم باشند. وی با تاکید بر اینکه آیت الله سید محمد شاهچراغی
نوشته آیت الله شاهچراغی لنگرگاه انسجام و وحدت در استان سمنان است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش خبرنگار مرآت، سید محمد رضا هاشمی استاندار سمنان در این آئین نکوداشت آیت الله شاهچراغی ضمن بیان خصایل نیک این آموزگار اخلاق گفت: جامعه برای اجرای دستورات دین نیاز به الگو دارد، بنابراین علمای دین می‌تواند بهترین الگو و اسوه برای مردم باشند.

وی با تاکید بر اینکه آیت الله سید محمد شاهچراغی به عنوان یک الگو و انسانی متواضع، اخلاق مدار و سرشار از روح تعبد و اخلاص است، افزود: ایشان به عنوان انسانی وارسته با کرامات اخلاقی فراوان و خصیصه‌های مثبت اخلاقی گوناگون همچون مهربانی، خوش رفتاری، امین، صادق و مردم دار است.

استاندار سمنان با بیان اینکه از مهمترین ویژگی‌های آیت الله شاهچراغی عامل به عمل بودن ایشان است، ابراز داشت: پر واضح و مبرهن است که سلوک رفتاری این انسان وارسته به عنوان الگویی ماندگار از اخلاق، معرفت، خوش خلقی و صداقت می‌تواند همواره مورد توجه آحاد مختلف جامعه اسلامی قرار گیرد..

وی همچننی در بخش دیگری از سخنان خود پیام آیت الله سید ابرهیم رئیسی ریاست جمهور را قرائت کرده و به نقل از وی گفت: ایشان در طول قریب به نیم قرن مجاهدت خود در نهضت امام خمینی(ره) و در مسئولیت‌های مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان لنگرگاه انسجام و وحدت مردم عزیز استان سمنان وظیفه و تکلیف خویش را به نیکی ادا نموده اند.

وی تاکید کرد: از آنجا که قدرشناسی از کارگزاران انقلابی بر همه ما لازم است و این امر مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی ” مدظله العالی”  می باشد، اینجانب نسبت به مبارزات و خدمات خالصانه این عالم وارسته که مصداق ” قیام لله ” بوده ، کمال قدرشناسی را داشته و امید دارم که برگزاری همایش بزرگداشت شخصیت ایشان ، ضمن معرفی ابعاد شخصیت این الگوی اخلاق‌مدار و مردمی ، گام موثری در راه استحکام به بنیادهای اخلاقی و نماد خدمتگزاری خالصانه برای جامعه به ویژه مردم عزیز استان سمنان باشد.

انتهای پیام/

نوشته آیت الله شاهچراغی لنگرگاه انسجام و وحدت در استان سمنان است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.