به گزارش مرات، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که امروز در رأس هیئتی وارد این استان شد مورد استقبال رسمی استاندار سمنان، مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

وزیر ارشاد، استاندار سمنان، مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان استانی و شهرستان ابتدا با حضور در گلزار شهدای گمنام شهرستان آرادان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

پس از آن با حضور وزیر ارشاد عملیات عمرانی پنج پروژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور  اسماعیلی دوباره آغاز شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان درباره این پروژه‌های عمرانی گفت: این اداره کل چند پروژه عمرانی نیمه‌تمام دارد که در سفر رئیس‌جمهور به استان اعتباراتی به آن‌ها اختصاص یافته است.

 فرشید فلاح با اشاره به تأکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم مبنی بر اتمام طرح‌های نیمه‌تمام اظهار داشت: با سفر وزیر ارشاد به استان عملیات اجرایی این مجتمع‌های فرهنگی و هنری دوباره آغاز می‌شود.

وی گفت: امروز با حضور وزیر ارشاد تکمیل و فعالیت مجدد عملیات اجرایی پنج مجتمع فرهنگی و هنری استان در شهرستان‌های ایوانکی، آرادان، شهمیرزاد، بیارجمند و کلاته دوباره آغاز شد که امیدواریم به‌زودی با اختصاص اعتبار در نظر گرفته شده شاهد به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان خاطرنشان کرد: در سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان برای هرکدام از این پروژه‌ها اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی در نظر گرفته شده است که امیدواریم تا این طرح‌های فرهنگی و هنری تا سه سال آینده تکمیل و آماده بهره‌برداری شوند.

وزیر ارشاد برای حضور در مراسم اختتامیه نکوداشت آیت‌الله شاهچراغی و آئین اختتامیه نهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال رضوی (آهوان) به استان سمنان سفر کرده است.

وزیر همچنین در برنامه سفر خود در شهرستان دامغان و شاهرود هم حضور خواهند یافت و در شهرستان دامغان در گردهمایی فعالان جبهه فرهنگ انقلاب حضور یافته و همچنین در برنامه‌ای دیگر با اصحاب فرهنگ و هنر و فرهیختگان دیدار می‌کند.

محمدمهدی اسماعیلی در شهرستان شاهرود نیز در آئین تجلیل از ۱۷ اثر برگزیده دوسالانه کتاب در شاهرود حضور پیدا می‌کند.

انتهای پیام/

نوشته عملیات احداث ۵ مجتمع فرهنگی و هنری استان سمنان دوباره آغاز شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: