به گزارش مرات، سردار پاسدار حمید اباذری در ششمین سالگرد شهادت عباس دانشگر در گلزار شهدای امامزاده «علی‌اشرف» سمنان اظهار داشت: امروز دشمنان از طریق هجمه رسانه‌ای که علیه ملت ایران روا داشته‌اند؛ ۲ هزار مرتبه بیشتر از هر کشور دیگر دنیا اخبار منفی و ناامیدکننده از ایران عزیز از سوی این رسانه‌ها به مردم کشور مخابره می‌شود.

وی فضای مجازی را فرصتی بزرگ برای تولید محتوا در راستای توسعه فرهنگ اسلام ناب و ارزش‌های دینی و ملی عنوان و خاطرنشان کرد: اما متأسفانه امروز فضای مجازی کشور در دست دشمن است.

جانشین دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به ویژگی‌های مهم شهید عباس دانشگر به‌عنوان شهید شاخص مدافع حرم در سطح کشور، این شهید والامقام را نمونه تجلی‌ یافته یک جوان مؤمن انقلابی مدنظر مقام معظم رهبری توصیف و تصریح کرد: شهید عباس دانشگر دشمن‌شناس، اهل تقوا، خداترس و به دنبال معرفت بوده و هرگز گِرد گناه نمی‌چرخید و سعی می‌کرد ساعتی از عمرش به بطالت نگذرد.

اباذری با اشاره به تبعیت محض شهید عباس دانشگر از فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری بیان کرد: شهید عباس دانشگر ولایتمداری را نه در حرف؛ بلکه در عمل ثابت کرد.

وی با بیان اینکه همه شئون زندگی شهید عباس دانشگر بر اساس برنامه‌ریزی و هدف بود تصریح کرد: جوانان جوینده راه شهید دانشگر برای زندگی خود برنامه داشته باشند.

«شهید» عباس دانشگر اثرگذارتر از عباس دانشگر

جانشین دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با بیان اینکه شهدا چراغ‌های راه برای جامعه هستند تا مردم راه را گم نکنند عنوان کرد: «عباسِ شهید» بسیار برای جامعه و جوانان اثرگذارتر از عباس دانشگر «در قید حیات» است؛ همان‌گونه که به فرموده مقام معظم رهبری شهید سلیمانی برای دشمنانش خطرناک‌تر از سردار سلیمانی است.

اباذری با بیان اینکه همه جوانان می‌توانند با الگوبرداری از شهید عباس دانشگر، شبیه او شوند تصریح کرد: شهید عباس دانشگر ثابت کرد که در دنیای امروز که سالم‌ ماندن در آن شبیه معجزه‌ است؛ به پاکی و زلالی آب و آفتاب ماند.

وی شهید عباس دانشگر را پرچم افتخار شهر و استان سمنان و حتی کشور عنوان و خاطرنشان کرد: امروز بسیاری از مردم کشور و حتی دیگر کشورها، سمنان را با نام شهید عباس دانشگر می‌شناسند.

جانشین دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با بیان اینکه پاکی و زلالی در شهید عباس دانشگر متبلور بوده و در او موج می‌زد خاطرنشان کرد: اثرگذاری منش و سبک زندگی شهدایی چون شهید عباس دانشگر نشان‌دهنده زنده‌بودن انقلاب اسلامی و شهدا است.

انتهای پیام/

نوشته جوانان مراقب آسیب‌های فضای مجازی باشند اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: