به گزارش مرآت، سید محمد رضا هاشمی شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال به میزبانی استانداری سمنان بیان کرد: مؤلفه اصلی تولید و حوزه دانش بنیان، بحث اشتغال است که در شعار سال نیز مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته و باید به آن به صورت ویژه توجه داشت. وی افزود: امروز بحث ایجاد اشتغال
نوشته پرداخت ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به دامداری‌های استان سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، سید محمد رضا هاشمی شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال به میزبانی استانداری سمنان بیان کرد: مؤلفه اصلی تولید و حوزه دانش بنیان، بحث اشتغال است که در شعار سال نیز مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته و باید به آن به صورت ویژه توجه داشت.

وی افزود: امروز بحث ایجاد اشتغال به عنوان یک تکلیف در برابر مردم، امری مهم است که باید با جدیت در سطح استان پیگیری شود.

استاندار سمنان همچنین بیان کرد: تعهدات اشتغال ایجاد شده برای استان و دستگاه‌های اجرایی باید با روحیه جهادی و کار شبانه روزی از سقف تعیین شده نیز بالاتر رود.

هاشمی درباره تسهیلات نیز، گفت: در راستای حفظ وضعیت موجود و اشتغال در حوزه دامداری‌ها و طیور استان، تاکنون بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش ویژه واحدهای فعال دام و طیور به واسطه اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها پرداخت شده است.

وی در خاتمه افزود: در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری، تحقق سیاست‌های دولت سیزدهم و رضایت خداوند متعال و مردم، باید به صورت ویژه در بحث ایجاد اشتغال اقدام کنیم.

انتهای پیام/

نوشته پرداخت ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به دامداری‌های استان سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.