به گزارش مرآت، هاشم مشیری مدیر کانون فرهنگی هنری مصلی سمنان اظهار کرد: وظیفه و رسالت رسانه ها را در تحقق جهاد تبیین بسیار مهم، حساس و سنگین خواند و گفت: تبیین محورهای بیانیه گام دوم انقلاب یک وظیفه است و رسانه در این زمینه باید بیش از پیش تلاش کند.

مدیر کانون فرهنگی هنری مصلی سمنان با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی هستند تاکید کرد:  اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این شرایط برای خنثی‌سازی دسیسه دشمنان ضروری است.

وی بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی را موجب تقویت امید در جامعه و تقویت اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: رسانه های در جهاد تبیین باید به این مسایل توجه کنند.

مشیری درخصوص اهمیت اجرای جهاد تبیین توسط تمام اقشار به خصوص جوانان بیان کرد: رهبر معظم انقلاب جوانان را افسران جنگ نرم می‌داند از همین رو جهاد تبیین نیاز به حضور فعال جوانان در مسائل اجتماعی دارد.

مدیر کانون فرهنگی هنری مصلی سمنان جهاد تبیین را برای مقابله با پیشروی دشمن در عرصه فرهنگی عنوان کردوگفت: جهاد تبیین جهاد فکری، فرهنگی و تبلیغاتی در دفاع از دین و آرمان‌های انقلاب است.

 وی با اشاره به برگزاری نشست تخصصی جوانان فعال فرهنگی رسانه ای بمناسبت ارتحال امام خمینی(ره) با موضوع جهاد تبیین اظهارداشت: در این جلسه که با سخنرانی حجت الاسلام رسول پور از اساتید حوزه و دانشگاه برگزار شد مطالبی در زمینه سیره امام راحل و نقش جوانان و نوجوانان در جامعه امروزی و پیروی از ولایت فقیه مطالبی ارائه شد.

به گفته مشیری این‌مراسم به همت کانون فرهنگی و هنری مصلی، اداره تبلیغات اسلامی سمنان، مرکز فضای مجازی قافله و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزارشد.

انتهای پیام/

نوشته نشست تخصصی جوانان فعال فرهنگی رسانه ای در سمنان برگزارشد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: