به گزارش مرآت به نقل از گلستان ما؛ آخوند محمد امین صفری، امام جمعه اهل سنت شهر فراغی شهرستان کلاله در واکنش به توهین به امام رضا(ع) از سوی برخی از بازیگران و عوامل سینمایی،گفت: دشمنان اسلام از ابتدا تاکنون با حیله ها و ترفندهای مختلف به پیامبر بزرگ اسلام و اهل بیت پیامبر(ص) توهین کرده اند و درصدد هستند با بسط این موضوع به جوامع اسلامی، به اهداف از پیش تعیین شده خود برسند.

وی افزود: متاسفانه برای برخی از بازیگران ایران با پهن کردن فرش قرمز تحت عنوان جشنواره کن و دادن برخی القاب و جوایز، به آنها مجال توهین به مقدسات اسلامی و پشت کردن به کشورشان داده می شود و این در حالی است که باید از هویت ایرانی خود در هر جای جهان دفاع شود.

امام جمعه اهل سنت در شرق گلستان تاکید کرد: حب اهل بیت پیامبر بزرگ اسلام در وجود تمامی مسلمانان است و توهین به مقدسات مسلمانان و اهل بیت پیامبر بزرگ اسلام(ص)، پذیرفتنی نیست و باید با عوامل توهین به امام رضا(ع) برخورد قاطع شود.

اخوند صفری خاطرنشان کرد: به عنوان یک ایرانی به ایرانی بودن خود افتخار می کنم و توهین به اهل بیت پیامبر (ص) را شدیدا محکوم می کنم و بر اینکه چنین اقداماتی ذره ای خلل در گسترش روز افزون اسلام در جهان ایجاد نمی کند؛ تاکید می کنم.

وی در پایان گفت: چنین اقدامات پستگونه ما را در راهی که حرکت می کنیم مصمم تر می کند و در گسترش دین مبین اسلام در جهان هیچ مانعی سد ما نخواهد بود.

انتهای پیام/

نوشته توهین به مقدسات مسلمانان قابل پذیرش نیست/ با عوامل توهین به امام رضا(ع) برخورد شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: