به گزارش مرآت، علی‌اکبر صیادجو، رئیس اتاق اصناف استان سمنان امشب در نشستی با استاندار سمنان که با حضور ۱۰۰ نفر از رؤسای اتاق اصناف شهرستان‌ها و مناطق استان در سالن یادگار امام (ره) استانداری برگزار شد، اظهار کرد: به ازای هر ۱۵ نفر، یک واحد صنفی در استان سمنان وجود دارد.

وی افزود: تلاش‌ها و هدایتگری‌های شبانه‌روزی و جهادی استاندار سمنان در راستای نظارت بر بازار منتج به این مهم شد تا نرخ تورم استان از متوسط کشوری پایین‌تر باشد.

رئیس اتاق اصناف استان سمنان بیان کرد: در استان سمنان هیچ‌گونه تنشی در زمینه اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها نداشتیم.

صیادجو عنوان کرد: در بحث تورم ماهانه در اجناس غیرخوراکی، سمنان استان سی و یکم کشور است و در نرخ تورم نقطه به نقطه در بخش هتل و رستوران نیز در مقام سی‌ام کشور قرار گرفته که امری ارزشمند است.

وی گفت: همراهی و همگامی اصناف، بازاریان، اتحادیه‌ها و اتاق اصناف در راستای اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در حد اعلای خود قرار دارد.

رئیس اتاق اصناف استان سمنان اضافه کرد: استاندار سمنان بدون مقید بودن به ساعت اداری در تمام ساعات شبانه‌روز، حتی در روزهای تعطیل با تلاش جهادی پیگیر امور به‌ویژه موارد مرتبط با بازار و اصناف استان است.

صیادجو تأکید کرد: به‌واقع می‌توان گفت استاندار سمنان به معنای کامل خستگی را خسته کرده و تفاوت میان شب و روز را از بین برده و معنای روزهای تعطیل را با تلاش شبانه‌روزی و بازدیدهای مستمر، بدون مقید بودن به ساعت اداری، تغییر داده است.

وی ادامه داد: تعداد بازدیدهای استاندار سمنان از بازار و واحدهای صنفی از زمان حضور در استان سمنان در مقایسه با گذشته بی‌نظیر است.

انتهای پیام/

نوشته وجود یک واحد صنفی به ازای هر ۱۵ نفر در استان سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: