به گزارش مرآت، امیر نجم سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری جشن دختران شهر اخلاق «نگین کویر» هم‌زمان با آغاز دهه کرامت و به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر در سمنان خبر داد. وی اظهار کرد: این قرار دخترانه به مناسبت میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه
نوشته برگزاری جشن دختران شهر اخلاق در سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، امیر نجم سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری جشن دختران شهر اخلاق «نگین کویر» هم‌زمان با آغاز دهه کرامت و به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر در سمنان خبر داد.

وی اظهار کرد: این قرار دخترانه به مناسبت میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) که روز دختر نام‌گذاری شده است، در قالب جشن فرهنگی تدارک دیده شد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان  با اشاره به اینکه این جشن بزرگ چهارشنبه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۷ در سالن هلال احمر سمنان برگزار می‌شود، تصریح کرد: اجرای برنامه‌های هنری، استندآپ، اجرای گروه دختران آفتاب «عصر جدید» و حضور خواننده جوان حاجی عیدی از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده این جشن و دورهمی دخترانه است.

نجم هدف از برگزاری این مراسم را افزایش نشاط و پویایی اجتماعی، تکریم و بزرگداشت شخصیت والای حضرت فاطمه معصومه (س) و معرفی الگوی مناسب به دختران به‌منظور ارتقای سطح بینش و بصیرت آنها در خصوص حفظ حرمت عفاف و حجاب عنوان کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: این جشن به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، جمعیت هلال احمر استان سمنان و تشکل‌های مردمی دختران و بانوان سمنان برپا می‌شود و حضور همه دختران شهر اخلاق زینت‌افزای این جشن بزرگ است.

انتهای پیام/

نوشته برگزاری جشن دختران شهر اخلاق در سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.