به گزارش مرآت، امیر نجم سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری جشن دختران شهر اخلاق «نگین کویر» هم‌زمان با آغاز دهه کرامت و به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر در سمنان خبر داد.

وی اظهار کرد: این قرار دخترانه به مناسبت میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) که روز دختر نام‌گذاری شده است، در قالب جشن فرهنگی تدارک دیده شد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان  با اشاره به اینکه این جشن بزرگ چهارشنبه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۷ در سالن هلال احمر سمنان برگزار می‌شود، تصریح کرد: اجرای برنامه‌های هنری، استندآپ، اجرای گروه دختران آفتاب «عصر جدید» و حضور خواننده جوان حاجی عیدی از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده این جشن و دورهمی دخترانه است.

نجم هدف از برگزاری این مراسم را افزایش نشاط و پویایی اجتماعی، تکریم و بزرگداشت شخصیت والای حضرت فاطمه معصومه (س) و معرفی الگوی مناسب به دختران به‌منظور ارتقای سطح بینش و بصیرت آنها در خصوص حفظ حرمت عفاف و حجاب عنوان کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: این جشن به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، جمعیت هلال احمر استان سمنان و تشکل‌های مردمی دختران و بانوان سمنان برپا می‌شود و حضور همه دختران شهر اخلاق زینت‌افزای این جشن بزرگ است.

انتهای پیام/

نوشته برگزاری جشن دختران شهر اخلاق در سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: