به گزارش مرآت، سید محمد رضا هاشمی در نشست اتحادیه اتاق اصناف استان سمنان به میزبانی استانداری با اشاره به همراهی اصناف با طرح یارانه‌ها، تاکید کرد: بازاریان، کسبه و اصناف استان، با درایت و دلسوزی در راستای ارتقا زیرساخت‌های اقتصادی کشور، همراه سیاست‌های اقتصادی جدید دولت در بحث اصلاح یارانه‌ها هستند. وی با بیان
نوشته تخصصی کردن نظارت‌ها و بازدیدها از اصناف استان سمنان پیگیری می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، سید محمد رضا هاشمی در نشست اتحادیه اتاق اصناف استان سمنان به میزبانی استانداری با اشاره به همراهی اصناف با طرح یارانه‌ها، تاکید کرد: بازاریان، کسبه و اصناف استان، با درایت و دلسوزی در راستای ارتقا زیرساخت‌های اقتصادی کشور، همراه سیاست‌های اقتصادی جدید دولت در بحث اصلاح یارانه‌ها هستند.

وی با بیان اینکه بازاریان و اصناف در طول تاریخ و در برهه‌های مختلف و حساس اعم از قبل از انقلاب، پیروزی انقلاب، هشت سال دوران دفاع مقدس، حوزه‌های مشارکت سیاسی و تحقق شعار سال نقش مهمی داشتند، تاکید کرد: اصناف در همه زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، خیرخواهانه و کمک به مردم، اربعین و سایر موارد، پیشگام و پیشرو بودند.

استاندار سمنان ادامه داد: اصناف و بازاریان طی دو سال گذشته و همه‌گیری ویروس کرونا، به معنای واقعی آسیب دیدند اما صبوری به خرج داده و مجدداً امروز شاهد همراهی این قشر از جامعه با طرح اقتصادی دولت هستیم که امری بسیار ارزشمند است.

هاشمی بیان کرد: با همراهی مردم، کسبه، اصناف و بازاریان، هیچ‌گونه تنش اجتماعی در راستای مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در استان وجود نداشته و کوچک‌ترین دغدغه‌ای برای تأمین کالاهای اساسی و سایر اقلام در استان به وجود نیامد.

وی با بیان اینکه ما امروز در کنار بازاریان و اصناف و حامی آنها خواهیم بود و در کنار هم برای اعتلای کشور و توسعه زیرساخت‌های اقتصادی، تحقق سیاست‌های دولت مردمی و جلب رضایت مردم و خداوند متعال، گام بر می‌داریم، افزود: دغدغه‌ها و مطالبات کسبه، اصناف و بازاریان سراسر استان بررسی و با حضور تمامی مدیران کل مرتبط استان به صورت مستمر و شهرستانی پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

استاندار سمنان بیان کرد: بحث تخصصی کردن نظارت‌ها و بازدیدها از اصناف و بازار در راستای افزایش بهره‌وری و بهینه سازی امور، باید در دستور کار قرار داشته باشد.

انتهای پیام/

نوشته تخصصی کردن نظارت‌ها و بازدیدها از اصناف استان سمنان پیگیری می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.