به گزارش مرآت، مقداد جلالی نویسنده و کارگرداناظهار کرد: فیلمنامه «تنگه» در سومین جشنواره فیلمنامه نویسی انجمن سینمای جوانان شاهرود تندیس بهترین فیلمنامه را از سوی هیات داوران کسب کرد.

وی با بیان اینکه این فیلمنامه حدود یکسال قبل به شکل داستانی نگارش شد، ابراز داشت: پیش تولید این فیلم از ۶ ماه گذشته آغاز شد و تولید آن ۴۰ روز زمان می‌برد.

جلالی با اشاره به اینکه این فیلم حدود ۳۰ دقیقه است، اظهار داشت: فیلم کوتاه«تنگه» داستان روایتگری ۲ نوجوان ۱۵ ساله است که برای کسب ثروت در حال تلاش با انگیزه‌های متفاوت هستند.

نویسنده و کارگردان این فیلم ادامه داد: استقلال و جداشدن از خانواده و کمک مالی به خانواده انگیزه‌های متفاوت برای کسب ثروت این ۲ نوجوان است.

وی ابراز داشت: این روزها فیلم با عوامل حرفه‌ای سینمای ایران در شهرستان‌های شاهرود، دامغان و میامی در حال تولید است.

جلالی با بیان اینکه تهیه کننده این فیلم علی عارف نسب است، افزود: مدیر فیلمبرداری وحید ابراهیمی، بازیگران بابک کریمی و صمد آذرخش، مدیرصدابرداری فرخ فدایی، طراح صحنه و لباس آبتین برقی، گریم عبدالله صفدری، دستیار کارگردان وبرنامه ریز عبدالله بیگی، مدیر تولید امیر صادقی، مدیرتدارکات بهمن صدیق و سایر بازیگران هادی آقاحسینی، سینا ابراهیمی و نیکان جعفر آقایی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

به گفته وی، نقش اول این فیلم را ۲ نوجوان شاهرودی بازی می‌کنند.

 

انتهای پیام/

نوشته ساخت فیلم کوتاه «تنگه» در شاهرود آغاز شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: