به گزارش مرآت، محمود منطقی سرپرست اداه کل بهزیستی استان سمنان گفت: ۱۳ هزار و ۲۰۵ نفر افراد دارای معلولیت از خدمات بهزیستی استان سمنان بهره مند می شوند و ۳ هزار و ۳۰۶ نفر در حوزه اجتماعی بهزیستی استان سمنان خدمات دریافت می کنند. وی افزود: بیش از ۱۵۰ فرزند صفر تا ۱۸ ساله
نوشته بهزیستی استان سمنان ۲٧ هزار نفر را تحت حمایت دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، محمود منطقی سرپرست اداه کل بهزیستی استان سمنان گفت: ۱۳ هزار و ۲۰۵ نفر افراد دارای معلولیت از خدمات بهزیستی استان سمنان بهره مند می شوند و ۳ هزار و ۳۰۶ نفر در حوزه اجتماعی بهزیستی استان سمنان خدمات دریافت می کنند.

وی افزود: بیش از ۱۵۰ فرزند صفر تا ۱۸ ساله در خانه‌های نگهداری کودکان و نوجوانان تحت حمایت بهزیستی استان سمنان زندگی می‌کنند.

سرپرست اداه کل بهزیستی استان سمنان گفت: در طرح غربالگری بینایی کودکان ۳ تا ۶ ساله بهزیستی استان ۲۰ هزار و ۷۵۵ کودک در سال ۱۴۰۰ غربالگری شدند و ۹۸۸ کودک مشکوک شناسایی و از معلولیت آنها پیشگیری شد.

منطقی بیان کرد: سال گذشته چهار هزار و ۴۵ نفر در مراکز غیر دولتی و ۱۷۷ نفر در مراکز دولتی بهزیستی استان سمنان از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شدند.

وی افزود: ۲ هزار و ۳۰۰ نفر در دفتر اشتغال و کارآفرینی بهزیستی استان سمنان از خدمات اشتغال بهره مند شدند و یک هزار و ۵۲۰ نفر توانخواه نیز در ۳۸ مرکز روزانه ، خانه‌ها و مراکز شبانه روزی تحت نظارت بهزیستی استان سمنان نگهداری می‌شوند و خدمات مراقبتی دریافت می کنند.

سرپرست اداه کل بهزیستی استان سمنان گفت: با تلاش شبانه روزی بهزیستی استان، در دوران کرونا میزان موارد فوتی در مراکز تحت نظارت بهزیستی کمتر از سال‌های قبل از این بیماری بود و بهزیستی سمنان به استان‌های موفق در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مراکز نگهداری شبانه روزی در کشور تبدیل شد و به این دلیل از رئیس وقت سازمان بهزیستی کشور لوح تقدیر دریافت کرد.

انتهای پیام/

نوشته بهزیستی استان سمنان ۲٧ هزار نفر را تحت حمایت دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.