به گزارش مرآت، احمد ریواده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: بنابر گزارش کمیته اعزام زائرین، تاکنون نزدیک به ۴ هزار نفر متقاضی شرکت در مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) در استان هستند که برنامه ریزی لازم برای حضور زائرین در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) در حرم مطهر، شرایط لازم برای اعزام زائرین به حرم مطهر فراهم شده است.

ریواده گفت: که به دلیل شیوع کرونا در دو سال گذشته، مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) به صورت غیرحضوری برگزار شد ولی در سال جاری با عنایت به واکسیناسیون عمومی مردم در برابر ویروس کرونا و شرایط پایدار در کنترل بیماری و همچنین به استناد مصوبه ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا، مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) به صورت حضوری و در قالب اجتماعات در سطح شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیشنهاد ستاد مردمی برگزاری مراسم و ستادهای شهرستانی، هماهنگی لازم برای برگزاری مراسم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی انجام گرفته است.

ریواده ابراز داشت: تبیین ابعاد شخصیتی حضرت امام(ره) یکی از مهمترین مصادیق جهاد تبیین است که برای نسل چهارم انقلاب یک ضرورت است.

وی افزود: با توجه به برنامه های ارائه شده در همه شهرستان ها، برنامه های محوری برای گرامیداشت سی و سومین سالگرد حضرت امام(ره) پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

نوشته اعزام چهارهزار نفر از استان سمنان به آیین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برنامه‌ریزی شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: