به گزارش مرآت؛ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: با هدف رفع چالش کم آبی واحدهای تولیدی، در ۲ ماه ابتدایی امسال ۳۰/۷ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تامین آب شهرک‌های صنعتی استان افزوده شد و در اختیار صنعتگران قرار گرفت. محمدرضا باقری با اعلام این خبر افزود: با تلاش و پیگیری‌های به عمل‌
نوشته ۳۰/۷ لیتر بر ثانیه به منابع تامین آب صنایع در شهرک‌های صنعتی اضافه شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت؛ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: با هدف رفع چالش کم آبی واحدهای تولیدی، در ۲ ماه ابتدایی امسال ۳۰/۷ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تامین آب شهرک‌های صنعتی استان افزوده شد و در اختیار صنعتگران قرار گرفت.

محمدرضا باقری با اعلام این خبر افزود: با تلاش و پیگیری‌های به عمل‌ آمده در امسال تاکنون ۳۰/۷ لیتر بر ثانیه به ظرفیت آب شهرک‌های صنعتی سمنان و ایوانکی، و منطقه ویژه اقتصادی سمنان اضافه شد.

وی تشریح کرد: چهار لیتر بر ثانیه در منطقه ویژه اقتصادی سمنان و میزان ۲۰/۷ لیتر بر ثانیه در شهرک صنعتی سمنان و ۶ لیتر بر ثانیه در شهرک صنعتی ایوانکی به ظرفیت منابع آب این مناطق افزوده شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان خاطرنشان کرد: تامین امکانات زیربنایی و زیرساخت‌های لازم برای شهرک‌ها و نواحی صنعتی، مهمترین هدف شرکت شهرک‌های صنعتی استان است و از تمام ظرفیت‌ها برای تحقق اهداف شرکت استفاده خواهیم کرد.

باقری با اشاره به نیاز جدی صنایع استان سمنان به آب، تاکید کرد: با تامین آب برای صنعت در مرحله اول امنیت اشتغال پایدار جوانان و در گامهای بعدی توسعه و رشد اقتصادی استان سمنان رقم می‌خورد.

انتهای پیام/

نوشته ۳۰/۷ لیتر بر ثانیه به منابع تامین آب صنایع در شهرک‌های صنعتی اضافه شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.