به گزارش مرآت، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان امشب در همایش «سمنان، میراث کهن» که در سالن تئاتر شهر فرهنگسرای کومش سمنان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه ساعت ماندگاری مسافر در استان سمنان از چهار ساعت به ۱۲ ساعت افزایش یافته که این امر تلاش شبانه‌روزی همه دست‌اندرکاران و همراهی مردم را نشان می‌دهد. وی افزود:
نوشته ماندگاری مسافران در سمنان افزایش یافت اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان امشب در همایش «سمنان، میراث کهن» که در سالن تئاتر شهر فرهنگسرای کومش سمنان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه ساعت ماندگاری مسافر در استان سمنان از چهار ساعت به ۱۲ ساعت افزایش یافته که این امر تلاش شبانه‌روزی همه دست‌اندرکاران و همراهی مردم را نشان می‌دهد.

وی افزود: امروز بعد از صنعت خودرو، صنعت گردشگری دومین صنعت درآمدزا و زودبازده جهان است.

استاندار سمنان گفت: سمنان علاوه بر توانمندی‌های صنعتی، کشاورزی، معدنی و دانشگاهی، استانی گردشگری است و با وجود منابع طبیعی فراوان و آب هوای چهار فصل جزو استان‌های برتر کشور در صنعت گردشگری محسوب می‌شود.

هاشمی افزود: باید تلاش کنیم استان سمنان را از معبر به مقصد تبدیل سازیم. یکی از اقدامات مهم در استان، افزایش خانه‌های بومگردی بوده و ایجاد خانه‌های بومگردی باعث افزایش اشتغال نیز شده است.

استاندار سمنان گفت: به دلیل تردد پرشمار زائران از استان سمنان، فرصت طلایی نصیب ما شده است که باید از این ظرفیت استفاده کرد و همه موظفیم زمینه را برای ماندگاری مسافران در استان فراهم آوریم.

انتهای پیام/

نوشته ماندگاری مسافران در سمنان افزایش یافت اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.