به گزارش مرآت، زهرا عرب اسدی کودک هفت ساله اهل یکی از روستاهای شهرستان میامی بعد از ظهر جمعه پس از جشنواره دشت شقایق‌های کالپوش در جنگل‌های این منطقه مفقود شد و بلافاصله جست جو برای یافتن وی با حضور عوامل امدادی و همچنین مردم بومی و خانواده او آغاز شد.

با اتمام روز نخست اما نگرانی‌ها افزوده و از نیروهای کمکی امدادی و هلال احمر نیز درخواست کمک شد تا جایی که روزانه ۲۰۰ نفر به دنبال این دختر بودند و عملیات جستجوی دختر گمشده در منطقه جنگلی دشت شاد حسین آباد کالپوش ادامه داشت.

اینکه ۱۲ تیم جستجوی تخصصی شامل هشت تیم از سمنان و چهار تیم از استان گلستان در این عملیات حضور داشتند و ۲۰۰ نفر از نیروی بومی و روستاهای حومه نیز به کمک آمدند اما با ورود به چهارمین روز از گم شدن این کودک، نیروی انتظامی اعلام کرده که پرونده وی به دست کاراگاهان سپرده خواهد شد.

ناجا البته هیچ اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده است

از طرف دیگر هلال احمر تعداد تیم‌های امدادی را از روز قبل به ۱۷ تیم افزایش داده تا بتوان زهرای هفت ساله را پیدا کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان همچنین اعلام کرد که از مردم به ویژه اهالی استان‌های مازندران، گلستان، سمنان و خراسان رضوی و شمالی درخواست داریم چنانچه اطلاعاتی از این کودک دارند در اسرع وقت با شماره تلفن ۳۳۴۴۳۶۶۳ (استانداری سمنان) و یا پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

انتهای پیام/

نوشته یافتن زهرای ۷ ساله به کاراگاهان پلیس سپرده شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: