به گزارش مرآت، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ ظهر امروز (جمعه) در اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) که همزمان با چهلمین سالگرد عملیات پیروزمندانه بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر در جوار مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: این رزمایش و اجتماع متشکل از کلیه یگان‌های منتخب و نمونه بسیجیان و پاسداران از گردان‌های امام حسین، امام علی، بیت المقدس، و فاتحین و کوثر و قرارگاه‌های عملیاتی نصر، فتح، قدس و قدر، تیپ‌های امنیتی، یگان فاتحین و ۲۳ ناحیه مقاومت بسیج و یگان عملیات هوایی است.

وی با بیان اینکه کمک‌های مؤمنانه، گشت‌های رضویون، مقابله با کرونا، واکسیناسیون و دیگر خدمات اجتماعی از جمله اقدامات سپاه محمد رسول الله است، افزود: امروز شاهد حضور سازمان‌یافته و مقتدرانه بسیجیان و رزمندگان و پاسداران بصیر هستیم که وارثان به حق فاتحان خرمشهر هستند.

سردار حسن زاده تأکید کرد: این بسیجیان و رزمندگان پرورش یافته مکتب امامین انقلاب، شهدا و حاج قاسم سلیمانی هستند که راه شکست استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را آموخته و بارها آن را مشق نموده‌اند.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) با بیان اینکه بسیجیان و رزمندگان به خوبی بر شرایط کنونی مشرف هستند و می‌دانند که هیمنه دشمن فرو ریخته و نابودی شان شتاب مضاعف یافته است، خاطرنشان کرد: امروز شاهد عقب افتادگی دشمنان انقلاب در عرصه‌های مختلف هستیم.

وی گفت: امروز تمام ملت ایران، سربازان و دلباختگان امام زمان خویش‌اند که عطر آن امروز با نوای دلنشین سلام فرمانده در سرتاسر کشور به مشام می‌رسد و این بسترسازی برای ظهور حضرت حجت (عج) است.

سردار حسن‌زاده در پایان تأکید کرد: با اجرای مرحله نهایی عملیات الی بیت المقدس و آزادی قدس شریف شاهد برافراشته شدن پرچم لا اله الا الله در سراسر جهان خواهیم بود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام

نوشته مرحله نهایی عملیات بیت‌المقدس، آزادسازی قدس است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: