به گزارش مرآت، سرهنگ علی خالقیان، معاون هماهنگ‌کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به اینکه رزمایش بزرگ رزمایش «الی بیت‌المقدس ۱۲» با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر بسیج در قالب دسته‌های رزمی هم‌زمان با پنج استان کشور، در سطح هشت ناحیه مقاومت بسیج در استان سمنان برگزار شد، گفت: این رزمایش در
نوشته برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش «الی بیت‌المقدس ۱۲» در سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، سرهنگ علی خالقیان، معاون هماهنگ‌کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به اینکه رزمایش بزرگ رزمایش «الی بیت‌المقدس ۱۲» با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر بسیج در قالب دسته‌های رزمی هم‌زمان با پنج استان کشور، در سطح هشت ناحیه مقاومت بسیج در استان سمنان برگزار شد، گفت: این رزمایش در روزهای ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت‌ماه با شعار بسیج پاره تن مردم در سراسر استان سمنان برگزار شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان سمنان اضافه کرد: این رزمایش متناسب با تهدیدات دشمن در عرصه‌های عملیات امداد و نجات و مردم‌یاری دفاعی و امدادی با رعایت اصول پدافند غیرعامل اجرا شده است.

وی تصریح کرد: بسترسازی برای ایجاد رزم، آمادگی برای مقابله با اقدامات دشمن، ارتقای سطح هم‌افزایی، تقویت روحیه جهاد و شهادت ازجمله اهداف پیش‌بینی‌شده در این رزمایش بود.

خالقیان بیان کرد: پدافند دورادور، کمین و ضدکمین، دفاع از مناطق مهم، اجرای طرح خود حفاظتی از دیگر اهداف رزمایش «الی بیت‌المقدس ۱۲» در استان سمنان بود که با موفقیت انجام شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان سمنان افزود: این رزمایش در شهرستان‌های استان سمنان برگزار شد و پایگاه‌های بسیج ادارات دستگاه‌های اجرایی نیز در آن حضور داشتند.

انتهای پیام/

نوشته برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش «الی بیت‌المقدس ۱۲» در سمنان اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.