حجت‌الاسلام و المسلمین آرامی، امام جمعه گرمسار در گفتگو با خبرنگار بی‌رسانه با بیان این که اقدامات نمایشی، درد امروز جامعه ماست اظهار داشت: انسان نمی‌تواند همه‌چیز را بگوید و اگر بگوید، به هزار مسأله متهم می‌شود؛ ما هم که همیشه به تندروی متهم هستیم. اما ملاحظه کنید که برخی از مسئولان در استان، کارشان اقدامات نمایشی است و از این جمع به آن جمع می‌روند؛ این‌ها پس کی کار می‌کنند؟

آرامی با تأکید بر این که صرف «دیدار» دردی را دوا نمی‌کند گفت: کار عملیاتی شما چه بوده است؟ گزارشی از عملیات بدهید. کدام مشکلات را حل کرده‌اید؟ اما به جای پاسخ به این پرسش‌ها، از این شهر به آن شهر و از این جمع به آن جمع می‌روند و با این و آن دیدار می‌کنند و این به عنوان یک رفتار جهادی و افراد دارای این رفتار، به عنوان افراد جهادی معرفی می‌شوند!

وی با بیان اگر تلاش، معادل دیدار است، یک فرد معمولی می‌تواند دیدارهای بیش‌تری با افراد مختلف داشته باشد گفت: متأسفانه اقدامات نمایشی سرلوحه کار برخی از مسئولین ما در استان و شهرستان‌ها شده است و این یک آفت است؛ باید به کارهای عملیاتی روی بیاورند؛ مردم باید طعم حل مشکلات را بچشند؛ ما حقیقتا در این زمینه کار جدی و شایسته‌ای را شاهد نیستیم.

نوشته اقدامات نمایشی، سرلوحه کار برخی از مسئولان در استان است! اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی بی رسانه. پدیدار شد.

Shares: