به گزارش مرآت، ابوطالب جلالی درباره آخرین وضعیت بازارهای تأمین اقلام مورد نیاز مردم بیان کرد: در شهرستان شاهرود تأمین اقلام اساسی مانند مرغ گرم و منجمد، شکر، روغن و… در دستور کار قرار گرفت و در زورهای قبل تمهیدات لازم در این راستا اتخاذ شده است.

وی با بیان اینکه طی ده روز گذشته تقریباً دو نیم برابر میانگین مصرف روزانه، اقلام مورد نیاز اساسی مردم توزیع شده است، افزود: این توزیع با هدف رفع نیاز و تنظیم بازار صورت گرفته و خوشبختانه نتایج خوبی را نیز در پی داشته است.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه تیم‌های نظارتی کار خودشان را خوب انجام داده و بازار اقلام مورد نیاز مردم به ثبات نسبی رسیده است، ابراز کرد: از مردم می‌خواهیم تا آرامش خودشان را حفظ کرده و نگران تأمین اقلام نباشند.

جلالی با بیان اینکه برای تنظیم بازار ۳۰ تن روغن در شاهرود توزیع شده است، گفت: توزیع گوشت قرمز که در طول روزهای اخیر کمترین مشکل را داشته نیز در دستور کار قرار گرفت و در کنار آن شرایط خوبی بر بازار مرغ گرم و منجمد نیز وجود دارد و مردم نیازهایشان را به خوبی تأمین می‌کنند.

وی با بیان اینکه برای تأمین اقلام اساسی هم در طول هفته جاری و ابتدای اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها و بعد از آن نیز هیچ مشکلی نداریم، گفت: مردم برای تأمین اقلام مورد نیازشان هیچ مشکلی نخواهند داشت زیرا کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/

نوشته بازار اقلام مصرفی مردم به آرامش رسید/ توزیع ۳۰ تن روغن در شاهرود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: