به گزارش خبرنگار مرآت، ورِژ دِرماردیروسیان، پیرامون شهادت ناجوانمردانه خبرنگار مسیحی الجزیره، شیرین ابوعاقله توسط مزدوران رژیم صهیونیستی بیان کرد: این عمل اینقدر فجیع و قبیح بود که کل مردم جهان از هر گروه و دینی که بودند این جنایات فجیع رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و حتی شاهد آن بودیم که رسانه های معاند هم این جریان را پوشش خبری دادند.

رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران افزود: از نظر جامعه ارمنی و همچنین خلیفه گری، کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیست بسیار ناپسند و جنایتکارانه است و این بار کار بسیار شدت پیدا کرد و این رژیم فصلی جدید از تجاوز را شروع کرد و باعث شهادت مظلومانه خبرنگار الجزیره شد؛ بشدت ما این کار را محکوم می کنیم؛ شیرین ابوعاقله در حال انجام وظیفه و خدمت بود که از خبرگزاری الجزیره برای انتشار حقایق در فلسطین حضور پیدا کرده بود که متاسفانه به دست این رژیم به شهادت می رسد که واقعا شهادتش بسیار مظلومانه بود.

ورِژ دِرماردیروسیان خاطرنشان کرد: این عمل فجیع رژیم صهیونیستی باعث شد دست آن ها بر کل مردم دنیا رو بشود و همه بداند که آنان مخالف تمام حقایق هستند و خلق و خوی آنان کشتار و جنایت علیه مردم مظلوم است.

رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران افزود: تمام مردم دنیا از هر دینی که هستند باید تلاش خود را برای محکوم کردن این عمل ناپسند بگذارند، چرا که مهم محکوم کردن جنایتی است که بر مردم مظلوم انجام می گیرد، حتی اگر این اتفاق برای یک خبرنگار مسلمان هم صورت می گرفت، از نظر ما رژیم صهیونیست محکوم بود.

انتهای پیام/

 

نوشته تمام مردم دنیا از هر دینی باید تلاش خود را برای محکوم کردن شهادت خبرنگار الجزیره بگذارند/ خلق و خوی صهیونیست ها کشتار و جنایت علیه مردم است اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: