به گزارش مرآت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان  در سمنان درباره آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس اظهار داشت: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون ۶۰ هزار و ۳۹۹ مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی‌ شده‌اند. کامران قدس
نوشته روزهای بدون بستری کرونا در استان سمنان ادامه دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان  در سمنان درباره آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس اظهار داشت: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون ۶۰ هزار و ۳۹۹ مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی‌ شده‌اند.

کامران قدس افزود: مجموع بیماران بستری‌ شده در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه که از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس به ۱۱ هزار و ۷۶۶ نفر رسیده بود، چند روزی است که در این عدد ثابت مانده است و ۴۸ هزار و ۶۳۳ بیمار نیز به‌صورت سرپایی شناسایی شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: خوشبختانه کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید ۱۹ از ابتدای بروز و شیوع بیماری در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه به ۱۰ هزار و ۵۵۱ نفر رسید.

در تازه‌ترین رنگ‌بندی کرونایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان سمنان، شهرستان‌های سرخه، آرادان، میامی، مهدیشهر و دامغان زرد و شهرستان های شاهرود، گرمسار و سمنان آبی کرونایی شدند .

هیچ شهرستانی از استان سمنان اکنون وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی ندارد .

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

نوشته روزهای بدون بستری کرونا در استان سمنان ادامه دارد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.