به گزارش مرآت، مجید دارایی با اشاره به موضوع برگزیده امسال اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی، شعار “فناوری‌های دیجیتالی، در خدمت سالمندان و تندرستی در دوره سالمندی” را شعار امسال ITU عنوان و اظهار داشت: مخابرات منطقه سمنان نیز همگام با شرکت مخابرات ایران، برنامه‌های خود را
نوشته ۵۱۱ میلیارد ریال طرح‌ مخابراتی در استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به گزارش مرآت، مجید دارایی با اشاره به موضوع برگزیده امسال اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی، شعار “فناوری‌های دیجیتالی، در خدمت سالمندان و تندرستی در دوره سالمندی” را شعار امسال ITU عنوان و اظهار داشت: مخابرات منطقه سمنان نیز همگام با شرکت مخابرات ایران، برنامه‌های خود را بر روی این موضوع متمرکز و می‌کوشد با ارائه خدمات ارتباطی و مخابراتی مطلوب و گسترده در جهت تحقق این شعار گام بردارد.

مدیر مخابرات منطقه سمنان خاطرنشان کرد: بر همین اساس و به مناسبت این ایام، بسترهای لازم برای افتتاح ۱۴۹ طرح مخابراتی در استان سمنان فراهم شده است.

وی با اشاره به اعتبار هزینه شده برای تکمیل این پروژه‌ها افزود: مبلغ سرمایه‌گذاری این طرح‌ها بیش از ۵۱۱ میلیارد میلیون ریال است.

دارایی تصریح کرد: اجرای کابل‌کشی فیبرنوری، توسعه شبکه FTTH، ارائه خدمات مخابراتی بر بستر وایرلس، بهبود پوشش تلفن همراه برای روستاها و جاده‌های فاقد پوشش شبکه همراه اول، نصب و راه‌اندازی تکنولوژی ۳G و ۴G، ایجاد مراکز تلفن جدید و نوسازی و بهسازی سیستم‌های برق از جمله پروژه‌های قابل افتتاح مخابرات منطقه سمنان در هفته مخابرات و ارتباطات امسال می‌باشد.

مدیر مخابرات منطقه سمنان افزود: به مناسبت هفته ارتباطات ۴۱ پروژه در حوزه توسعه شبکه از جمله پروژه‌های فیبرنوری، FTTH و وایرلس با مشخصات اجرای فیبرشهری و بین‌شهری سازمان‌ها جهت تسهیل ارتباطات مراکز و انتقال شهری و روستائی، نصب تجهیزات FTTH در استان و نصب وایرلس جهت بهبود انتقال بین مراکز و توسعه شبکه نوری و کافو مسی و ۳۵ پروژه حوزه دیتا با مشخصات توسعه، ظرفیت‌سازی و بهبود زیرساخت دیتا با هدف کیفیت سرویس و افزایش رضایت مشتریان آماده بهره‌برداری می‌باشد.

دارایی خاطر نشان کرد: به همین مناسبت ۱۰ پروژه حوزه تلفن ثابت با مشخصات توسعه تلفن ثابت جهت تسهیل ارتباطات مراکز و انتقال شهری و روستائی، ۵۵ پروژه همراه اول شامل راه‌اندازی تکنولوژی‌های نسل جدید و تقویت سایت‌های BTS و همچنین ۸ پروژه حوزه توسعه پاور و تغذیه نیرو با هدف بهبود پایداری و قابلیت اطمینان شبکه و تأمین برق پایدار در استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی جلب رضایت مشترکین در ارائه خدمات مطلوب و پایدارتر به آنها، توسعه و بهینه‌سازی شبکه‌ تلفن ثابت، همراه و دیتا، ارائه و ارتقاء فناوری‌های نوین و همگام بودن با سرعت پیشرفت تکنولوژی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی را از جمله اهداف اجرای پروژه‌های مخابراتی عنوان کرد.

انتهای پیام/

نوشته ۵۱۱ میلیارد ریال طرح‌ مخابراتی در استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.