به گزارش مرآت؛ آیین سومین جشنواره سراسری اسوه با حضور سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان ،سرهنگ علی خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان و سرهنگ مرتضی عبداللهی فرمانده ناحیه سمنان بصورت برنامه ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور در سالن جلسات شهید باقری ستاد سپاه استان سمنان برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان در این مراسم با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره گفت:در این جشنواره، اقدامات و عملکرد پایگاه‌های مقاومت بسیج در سال گذشته به نمایش گذاشته می‌شود تا علاوه بر انتقال تجربه، پایگاه‌های برتر استان‌ مورد ارزیابی قرار گیرند تا برترین‌ها انتخاب شوند.

سرهنگ علی خالقیان افزود:بهره گیری از تجربیات موفق و طرح های بدیع و ابتکاری بسیج بعنوان الگو و اسوه در جهت پیش برد اهداف متعالی بسیج است که بعنوان محور اصلی در دستور کار برنامه های این جشنواره قرار دارد.

شایان ذکر است سومین جشنواره سراسری اسوه در مشهد مقدس و همزمان در استان سمنان به همت بسیج مساجد و محلات استان سمنان برگزار شد که در این جشنواره از فرمانده و مدیر موفق بسیج در سطوح مختلف سازمانی به تعداد ۳۰ نفر از سطح سپاه استان ، ناحیه، حوزه و پایگاه مقاومت بسیج تجلیل شد.

انتهای پیام/

نوشته آیین تجلیل از رده های برتر بسیج استان سمنان برگزار شد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: