به‌ گزارش مرآت، مهدی بندرآبادی روز چهارشنبه به رسانه‌ها بیان کرد: طی بازدیدهای صورت گرفته از واحدهای صنفی، اقلام و مایحتاج زندگی مردم در بازار موجود است و کمبود روغن در شهرستان وجود داشت که در این راستا، توزیع روغن مایع در دستور کار قرار گرفت و به مرور، توزیع اقلام مورد نیاز دیگر در
نوشته چهار تن روغن مایع در دامغان توزیع می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

به‌ گزارش مرآت، مهدی بندرآبادی روز چهارشنبه به رسانه‌ها بیان کرد: طی بازدیدهای صورت گرفته از واحدهای صنفی، اقلام و مایحتاج زندگی مردم در بازار موجود است و کمبود روغن در شهرستان وجود داشت که در این راستا، توزیع روغن مایع در دستور کار قرار گرفت و به مرور، توزیع اقلام مورد نیاز دیگر در صورت لزوم انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در راستای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، قرارگاه عملیاتی اجرای این طرح در شهرستان دامغان برای اجرای صحیح دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد کشوری و استانی تشکیل شد.

بندرآبادی اضافه کرد: در همین راستا، شب گذشته با همراهی اتاق اصناف، اتحادیه ها، ادارات تعزیرات حکومتی و صنعت، معدن و تجارت، بازدیدی از فروشگاه‌های سطح شهر دامغان انجام شد تا کمبودها و نواقص موجود برطرف شود.

وی تصریح کرد: این بازدیدها با هدف جلوگیری از احتکار و گرانفروشی و شناسایی اقلام مورد نیاز و کمبودهای بازار در دستور کار قرارگاه قرار گرفت و روند بازدیدها نیز ادامه دارد.

فرماندار دامغان گفت: در راستای اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها، بازدید و بازرسی از نانوایی ها نیز در دستور کار قرار دارد تا مردم بتوانند بدون مشکل مایحتاج خود را تامین و استفاده کنند.

انتهای پیام/

نوشته چهار تن روغن مایع در دامغان توزیع می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.