به‌ گزارش مرآت، مهدی بندرآبادی روز چهارشنبه به رسانه‌ها بیان کرد: طی بازدیدهای صورت گرفته از واحدهای صنفی، اقلام و مایحتاج زندگی مردم در بازار موجود است و کمبود روغن در شهرستان وجود داشت که در این راستا، توزیع روغن مایع در دستور کار قرار گرفت و به مرور، توزیع اقلام مورد نیاز دیگر در صورت لزوم انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در راستای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، قرارگاه عملیاتی اجرای این طرح در شهرستان دامغان برای اجرای صحیح دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد کشوری و استانی تشکیل شد.

بندرآبادی اضافه کرد: در همین راستا، شب گذشته با همراهی اتاق اصناف، اتحادیه ها، ادارات تعزیرات حکومتی و صنعت، معدن و تجارت، بازدیدی از فروشگاه‌های سطح شهر دامغان انجام شد تا کمبودها و نواقص موجود برطرف شود.

وی تصریح کرد: این بازدیدها با هدف جلوگیری از احتکار و گرانفروشی و شناسایی اقلام مورد نیاز و کمبودهای بازار در دستور کار قرارگاه قرار گرفت و روند بازدیدها نیز ادامه دارد.

فرماندار دامغان گفت: در راستای اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها، بازدید و بازرسی از نانوایی ها نیز در دستور کار قرار دارد تا مردم بتوانند بدون مشکل مایحتاج خود را تامین و استفاده کنند.

انتهای پیام/

نوشته چهار تن روغن مایع در دامغان توزیع می‌شود اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: