به گزارش مرات، سردار عبدالله حسنی روز سه‌شنبه به رسانه ها اظهار داشت: در پی اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی و اخبار دریافتی مبنی بر احتکار قند در یکی از شرکت های صنعتی شهرستان شاهرود با توجه به حساسیت‌های موجود جامعه، اقدامات پیگیرانه پلیس در این زمینه آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان بیان کرد: ماموران پلیس اقتصادی شاهرود با بررسی های اطلاعاتی و نامحسوس خود این واحد تولیدی را شناسایی کردند.

حسنی با اشاره به تشکیل تیم مشترک پلیس و اداره تعزیرات حکومتی و اداره کل صنعت معدن و تجارت  شهرستان شاهرود،  گفت: مأموران در بازدید از این واحد صنعتی ۱۳۰ تن قند احتکارشده کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان ارزش قند کشف شده را برابر نظر کارشناسان ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با توجه به شرایط اقتصادی جامع و معیشت مردم، پلیس مقابل هرگونه تخلف و تخطی از قانون به خصوص در حوزه اقتصاد ایستادگی خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، مقابله با احتکار و قاچاق کالا به صورت جدی در دستور کار دستگاه های اقتصادی، انتظامی و نظارتی استان سمنان قرار دارد و سمنان از استان‌های پیشتاز کشور در اجرای طرح ثبت انبارها در سامانه ملی است.

مردم می توانند در صورت مشاهده هر گونه بارگیری و تخلیه بار که به صورت مشکوک انجام می شود، تخلفاتی مانند احتکار کالا را به سامانه فورتیهای پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

انتهای پیام/

نوشته پلیس شاهرود قند احتکارشده به ارزش ۲۵ میلیارد ریال کشف کرد اولین بار در شبکه اطلاع رسانی مرآت. پدیدار شد.

Shares: